Menu

Kancelaria Doradztwa Prawnego LinkLex w Warszawie

 

Witamy Państwa na stronie kancelarii doradztwa prawnego LinkLex. Oferujemy profesjonalną pomoc prawną zarówno dla podmiotów gospodarczych jak i klientów indywidualnych. Naszym celem jest świadczenie najwyższej jakości usług prawnych. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie i z należytą starannością. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Oferta kancelarii

  • sporządzanie opinii prawnych, pism procesowych, pism do urzędów państwowych
  • przygotowanie wszelkiego rodzaju podań, wniosków, formularzy bądź udzieleniu wyłącznie wskazówek niezbędnych dla prawidłowego wypełnienia w/w dokumentów
  • konstruowanie i opiniowanie umów np. umowy najmu lokali mieszkalnych i komercyjnych, umowy kupna - sprzedaży, umowy o pracę, umowy zlecenia, umowy o dzieło itp.
  • zakładanie spółek z o.o. i akcyjnych, spółek partnerskich, komandytowych, komandytowo – akcyjnych, fundacji, stowarzyszeń oraz przygotowaniu wszelkich dokumentów związanych z w/w podmiotami
  • reprezentacja w procesach sądowych

 

Prawnicy kancelarii

 

Kancelaria Doradztwa Prawnego składa się z grupy aplikantów radcowskich wpisanych na listę aplikantów Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie i Zielonej Górze. Kancelaria stale współpracuje z radcą prawnym, kancelarią komorniczą oraz biurem księgowym.

 

Prawnicy Kancelarii Doradztwa Prawnego LinkLex zdobywali edukację prawniczą na renomowanych uczelniach w Polsce i za granicą. Władają biegle językiem angielskim, francuskim oraz niemieckim. Posiadają wieloletnie doświadczenie zawodowe uzyskane podczas pracy w kancelariach prawnych, urzędach państwowych oraz udzielając porad prawnych pro bono w Fundacji Academia Iuris.

 

Kontakt

 

Wszelkie pytania dotyczące porad prawnych mogą Państwo kierować do naszej kancelarii telefonicznie 79-79-35-185 lub mailowo na adres: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. . Zapewniamy dokładną analizę Państwa problemu, rzetelną wyceną i ciężką pracę nad powierzonymi nam zleceniami.